Экстренное обращение! Майдан требует распустить парламент

Часть организаций, формировавших Майдан, обнародовало экстренное обращение в Верховной Раде на сайте vybor.ua:

«У зв’язку з неможливістю більше продовжувати спостерігати за тим, що багато фальшивих, брехливих зрадників-депутатів продовжують робити все, щоб тільки залишитися у парламенті при новій владі чи опозиції і продовжувати дурити та обкрадати простий український народ, закликаємо вас виконати наступні наші вимоги:

1) Скасувати депутатську недоторканність з можливістю відкликання депутатів їхніми виборцями.

2) Провести повну люстрацію та притягнути всіх до відповідальності за зловживання державними посадами та злочини проти народу.

3) Оголосити позачергові парламентські вибори разом з президентськими на травень цього року, що дозволить зекономити державні кошти на вибори і привести до влади нових, незаплямованних людей, що позитивно проявили себе протягом минулих трьох місяців».

К слову, о реалиях новой украинской власти: на днях один из вождей «майданного» движения Александр Музычко по кличке Сашко Билый пришел к чиновникам в Ровно с автоматом и ножом. Представитель «Правого сектора» потребовал материальную компенсацию за счет членов Партии регионов Ровенской области для семей активистов, погибших во время столкновений в Киеве, и заявил: «Правый сектор носил оружие, и будет носить до тех пор, пока будет угроза для нашей государственности и для нашего народа. Угроза закончится, оружие носить мы не будем».

/uploads/news/964x620/files/022614/26022014103219_.jpg
2014-02-26 10:22:00